Şirket Profili

Mağazamız 1977 yılında Ahmet Atar tarafından Konya’da Tevfikiye Caddesi No: 9 adresinde kurulmuştur. Mağazamızın kurucusu sayın Ahmet Atar Konya Sarraflar ve Kuyumcular Derneği ve Konya Sarraflar Yeraltı Çarşısının kurucu üyesidir. Sayın Ahmet Atar Konya Sarraflar ve Kuyumcular Derneği yönetim kurulunda olup ayrıca 1982 tarihinden günümüze kadar Konya Adliyesinde resmi olarak “Altın, Ziynet ve Değerli Taşlar” hususunda resmi bilirkişi olarak görevine devam etmektedir. Ahmet Atar 1988 yılında oğulları Hasan ve Adem Atar’a mağazalarının yönetimini teslim etmiştir.

Daha profesyonel bakış açısıyla kurumsallaşarak firma hedeflerine daha mantıklı gelişim, yatırım, yenilikçi, yeni vizyon takibiyle, eğitime ve bilinçli müşteri hizmet eğitimi alınarak iş ciddiyeti, ürün takibi ve kendi imalat atölyesini de hizmete açarak müşterilerimize karşı hızlı, garantili ve özel siparişlerle pırlanta, elmas ve değerli taşlarla istenilen çeşitleriyle sizlere 1977 yılından günümüze marka, değiştirme ve geri dönüşümün garantisi ve yeni projelerle hizmet vermeye devam etmektedir.

Başak Kuyumculuk müşteri memnuniyetini esas alarak 42 yılı aşkın süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.